Novinky

A tak jsme si předvelikonočně nadělili

10.04.2017 00:17

trochu práce v rámci naší aktivity "Sousedé sobě". A jak nám šlo skrývání původně osázené trávy a zvyšování dolní hrany zídky se můžete přesvědčit v naší fotogalerii na Rajčeti.

Sousedé Sobě!

01.04.2017 10:04

Spolek Podprůhon se již od roku 2006 snaží kultivovat veřejný prostor a sousedské vztahy v Podprůhonu. Letos, v rámci projektu „Sousedé Sobě!“ hodláme sousedsky upravit záhon nad hospodou podle studie místního zahradního architekta Míly Špáni . Chceme vytvořit místo, ze kterého mohou mít radost všichni, ale zvláště ti, kteří ho sobě upravili. Projekt finančně podpořil Fond Komise Rady města Kladna pro životní prostředí. Budeme rádi, pokud nám přijdete pomoct.

8.dubna – budeme skrývat drny ,opravovat a nadezdívat čelní zídku. Oceníme hlavně fyzickou sílu. Kromě pracovních rukavic, využijete kýble, rýč, krumpáč, zednickou lžíci. Oběd zajištěn. Sraz v 8:30.

22. dubna – budeme doplňovat substrát, upravovat povrch, sázet. Oceníme jak mužskou sílu, tak ženskou preciznost. Kromě pracovních rukavic, využijete kýble, rýč, rýček, kladivo, hrábě. Oběd zajištěn. Sraz v 8:30.

Jaro je tady ...

10.03.2017 14:44

a tak se určitě vrhnete do pilné práce na svých zahrádkách. Abyste měli kam uklízet zahradní odpad, tak je opět připraven svoz hnědých popelnic, jen s malou změnou, dnem svozu bude ČTVRTEK, na první svoz se můžete těšit 6.4.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>
KLA•DEN•DÁŘ

Kalendář akcí

9. Valná hromada Spolku Podprůhon

Ve čtvrtek 21. září 2017 od 18:00 v klubovně v zahrádkářské kolonii (Kolmistrova ul. naproti Muňáku). Zveme všechny členy Spolku Podprůhon, ale i zájemce o členství ve spolku a dění v Podprůhonu. Výroční zpráva o činnosti a hospodaření, volba výboru spolku, spolkové projekty a podněty...

Podprůhonské Letní Kino

Pojďte si užít atmosféru letního kina do amfiteátru v Podprůhonu! V pátek 4. srpna promítáme novou českou komedii Špunti na vodě. Vstupné zdarma, občerstvení zajištěno.

Výstava plastik a kreseb Viktora Stříbrného v Mayrau

Vernisáž k výstavě je v neděli 29.1.od 15 hodin.

1 | 2 >>