Aktuality
 

Skautské středisko Orion chystá od ledna 2020 pravidelné filmové večery na téma historie českého filmu u Kulaté Báby (Kolmistrova 976, 272 01 Kladno) v Podprůhonu.
Budou to opravdu zajímavé dokumentárně filmové večery o vývoji české kinematografie, které odprezentuje externí spolupracovník Československé filmové databáze (www.csfd.cz).

Pro média vydáváme Tiskovou zprávu s informacemi o plánovaném vyvrcholení oslav 250. výročí první parcelace Podprůhonu. V případě dotazů kontaktujte přímo vlada.liba@gmail.com

Vyvrcholení oslav 250. výročí Podprůhonu - křest knihy Paměť Podprůhonu, hudební žně v podání Orchestáru a Dutý ale Frí, tombola, hosté z Podprůhonu,... Opékané prase, Lucčiny houstičky, Eviny pomazánčičky, koláč od paní Satýnkové a paní Svatošové,... Vše, co dělá skvělou atmosféru koncentrováno do jednoho místo. Nenechte si ujít historicky 1....

Běh do schodů je tradiční sportovní akce Spolku Podprůhon. Kromě běhání do schodů v ulici Rud. Knotka se letos na hřišti Bukovka hrál ping-pong, házelo se na koš, vrhalo se noži, střílelo z luku, lezlo se po laně a byla připravena i Šikulovská dráha.