Aktuality

Ve středu 16. listopadu se vydá tradiční průvod světel (lampionový průvod) cestou od kostela z náměstí Starosty Pavla v Kladně do Podprůhonu. Projde naší malebnou čtvrtí na hřiště Bukovka, kde bude připraven program.

Tradiční běh do schodů v ul. Rudolfa Knotka – již 10. ročník – se uskuteční v pátek 14. října 2022 od 16 do 18 hodin (od 16 hod. běží děti, od 17 hod. dospělí).

Pilně připravujeme a organizujeme 40. ročník Kladenských dvorků. Tento umělecký festival pod širým nebem začal v roce 1982 Setkáním v zahradě u uměleckého kováře Viktora Stříbrného v Podprůhonu. Od roku 1983 se pak akce již s názvem Kladenské dvorky konala každý rok bez přerušení. Cítíme za pokračování této tradice odpovědnost.

Masopust prošel Podprůhonem. Desítky maškar se v sobotu 26. února 2022 vydalo z náměstíčka Viktora Stříbrného přes Ostrovec, dolů Kameňákem na Tuhaň. Tam jsme se spojili s průvodem tuhaňských a masopust si užili společně. Díky Noskům za polévku, pánům fotografům, Lence a její partě za masopustní muziku, Městské policii Kladno za doprovod, tuhaňským...

Valná hromada

24.09.2021

V úterý 5. 10. od 18. hod. vás srdečně zveme ke Kulaté bábě na valnou hromadu Spolku Podprůhon.

Tradiční festival umění pod širým nebem ve staré kladenské čtvrti Podprůhon letos zažije už svůj 39. ročník. Mnoho desítek amatérských i profesionálních výtvarníků letos vystaví svá díla na 30 dvorečcích, dvorcích a zahrádkách, které obyvatelé Podprůhonu otevřou tisícům návštěvníkům. Dva dny umění, hudby, divadel a setkávání nás čekají 12. a 13....