Aktuality
 

Termín druhé, zářijové, historické procházky se blíží. Tentokrát nás Zdeněk Pospíšil provede východní částí Podprůhonu - z náměstíčka Viktora Stříbrného do Bukovky. Přijďte si poslechnout jeho poutavé výpravění o dobách dávno i nedávno minulých, o osudech lidí, kteří byli svou obyčejností neobyčejní.

I v letošním výročním roce pořádáme klasickou akci Běh do schodů. Kromě oblíbeného závodu bude pro vás připraven doprovodný sportovní program ve spolupráci s S.E.B.U., Labyrintem, Tvrzí Libušín a skautským střediskem Orion. Večer na Bukovce zahraje kladenský All Right Band. Odpoledne se může uskutečnit díky podpoře Statutárního města Kladna a firmy...

Promítáme!

19.07.2019

Navzdory odpolední přepršce máme na večer objednáno super počasí na letní Bio Podprůhon!

I letos pro vás Spolek Podprůhon připravil letní kino! Vyměňte pokleslý TV program a divan za kvalitní film a deku pod širým nebem. Promítáme v amfiteátru (Havířská 184).

Výroční společná fotografie Podprůhoňáků je na světě! Zájemci ji již dostali elektronickou verzi. Papírové fotografie bude možno vyzvednout ve spolkovém stánku na náměstíčku o Kladenských dvorcích. Ještě jednou díky všem, kteří mají Podprůhon v občance i v srdci.

Hromadné skupinové fotografování bývalo velice oblíbenou společenskou aktivitou. Členové spolků, Sokola, účastníci výročních akcí, sousedé. Poslední focení obyvatel Podprůhonu proběhlo v roce 2008 na schodech v ulici Rudolfa Knotka.

Rád předávám zprávu o chystaném úklidu Bukovky v rámci celorepublikové akce Ukliďme Česko! Pokud se chcete připojit, sraz je v sobotu 6. dubna 2019 v 9:00 u studánky v Bukovské ulici. Pořádá Statutární město Kladno, zodpovědná osoba Tomáš Kutil 603529030.