Aktuality

Vyvrcholení oslav 250. výročí Podprůhonu - křest knihy Paměť Podprůhonu, hudební žně v podání Orchestáru a Dutý ale Frí, tombola, hosté z Podprůhonu,... Opékané prase, Lucčiny houstičky, Eviny pomazánčičky, koláč od paní Satýnkové a paní Svatošové,... Vše, co dělá skvělou atmosféru koncentrováno do jednoho místo. Nenechte si ujít historicky 1....

Běh do schodů je tradiční sportovní akce Spolku Podprůhon. Kromě běhání do schodů v ulici Rud. Knotka se letos na hřišti Bukovka hrál ping-pong, házelo se na koš, vrhalo se noži, střílelo z luku, lezlo se po laně a byla připravena i Šikulovská dráha.

Termín druhé, zářijové, historické procházky se blíží. Tentokrát nás Zdeněk Pospíšil provede východní částí Podprůhonu - z náměstíčka Viktora Stříbrného do Bukovky. Přijďte si poslechnout jeho poutavé výpravění o dobách dávno i nedávno minulých, o osudech lidí, kteří byli svou obyčejností neobyčejní.

I v letošním výročním roce pořádáme klasickou akci Běh do schodů. Kromě oblíbeného závodu bude pro vás připraven doprovodný sportovní program ve spolupráci s S.E.B.U., Labyrintem, Tvrzí Libušín a skautským střediskem Orion. Večer na Bukovce zahraje kladenský All Right Band. Odpoledne se může uskutečnit díky podpoře Statutárního města Kladna a firmy...

Promítáme!

19.07.2019

Navzdory odpolední přepršce máme na večer objednáno super počasí na letní Bio Podprůhon!

I letos pro vás Spolek Podprůhon připravil letní kino! Vyměňte pokleslý TV program a divan za kvalitní film a deku pod širým nebem. Promítáme v amfiteátru (Havířská 184).

Výroční společná fotografie Podprůhoňáků je na světě! Zájemci ji již dostali elektronickou verzi. Papírové fotografie bude možno vyzvednout ve spolkovém stánku na náměstíčku o Kladenských dvorcích. Ještě jednou díky všem, kteří mají Podprůhon v občance i v srdci.

Hromadné skupinové fotografování bývalo velice oblíbenou společenskou aktivitou. Členové spolků, Sokola, účastníci výročních akcí, sousedé. Poslední focení obyvatel Podprůhonu proběhlo v roce 2008 na schodech v ulici Rudolfa Knotka.